Youtube’dan Para Kazanılır mı ?

Youtube’dan Para Kazanılır mı ?

YOUTUBE KAZANÇ KANITI

Gün geçtikçe internet kullanan kişi sayısı inanılmaz şekilde artmakta.Günümüzde internet erişimi cep telefonundan bile yapılabilir hale geldi.Geçmişte bilgisayarlarımızdan 1Mb internet erişimi sağlarken şuan telefonlarımızdan bile 20Mb hız ile internet bağlantısı yapabiliyoruz..Teknoloji artık hayatımızın olmazsa olmazlarından oldu.Ve yine internet hayatımızın vazgeçilmezleri arasında yerini aldı.Dünya istatistiklerine göre internet kullanımı ortalama 3 milyardan fazla olduğu tespit edilmiştir.Ülkemizde de internet kullanan sayısı 45 milyona ulaşmıştır.

Bu gelişmelerin akabinde online ticarette, ekonomide gelişmeler oldu ve  artışı da hızla devam etmektedir.Şirketlerde bu yeniliklerden faydalanarak daha çok müşteriye ulaşmış ve ürün satışlarını da %200 lere kadar artırmışlardır.İnternet hem alışveriş kolaylığı bakımından hem de daha fazla müşteri kitlesine ulaşabilme kolaylığı sayesinde ürün sahibininde müşterininde işini kolaylaştırmaktadır.

Bu gelişmeler şirket sahiplerini ilgilendirdiği kadar internet üzerinden gelir elde etmek isteyenlerinde gözdesi olmuştur.İnternet üzerinden gelir elde etmek artık eskisi kadar da zor değil.Bu gelişmeler sayesinde internetten para kazanma işini yıllarca yapmış olan affiliateler tecrübelerini eğitim setlerine dökerek başkalarınında öğrenmesine yardımcı olmuşlardır.

Şüphesiz ki internet üzerinden çok kitleye ulaşma yollarından biride youtubedir.İnsanlar internetten aradıkları konuları google, yandex ,bing gibi arama motorlarında da bulabilirler fakat sadece metinden oluşan tanıtımları pek tatmin edici bulmazlar.Aradıkları dünyanın en çok tercih edilen video sitesi youtebedan da izleyerek bilgi edinirler.Youtube, dünyaca kullanılan en işlek video kanalı olduğu için youtube da bulunan videoların milyonlarca izlendiğini hepiniz biliyorsunuz.Bu durum size bir şeyler çağrıştırdı umarım…

Evet sizde youtubeda kendinize bir kanal açarak, özgün videolar koyarak binlerce hatta milyonlarca kişinin videonuzu tıklamasını sağlayabilirsiniz.Birazda Youtube kullanıcılarına videolarınıza tıklatarak neler elde edebileceğinizden bahsedeyim ;

1.Youtube hesabınızdan para kazanma ayarlarını aktif ederek her tıklandığında para kazanabilirsiniz.

2.Affiliate (satış ortaklığı) yaptığınız ürünün videosunu paylaşarak ürün tanıtımı ve ürün satışı yapabilirsiniz.

3.Kendinize ait bir ürün varsa bunu milyonlara izletebilir ve ürününüzün tanıtımı çok hızlı şekilde yapabilirsiniz.

4.Kendi kanalınıza youtube izleyicilerini üye yaparak diğer tanıtaçağınız ürünlerinde hali hazırda izleyici kitlesini oluşturabilirsiniz.

5.Bu işleri yapmanız için para harcamazsınız.

6.Ürün tanıtmak için web sitenizin olması gerekmez(Bazı videolar web sitelerinden daha çok trafik çeker)

7.Bu işleri yapabilmek için sadece internet bağlantılı bir bilgisayar yeterli.

Bu işin hiç dezavantajı yok mu diye düşündüğünüzü biliyorum.Tek olumsuz yanı sizin tanıtacağınız ürün videosu ile ilgili başka satış ortaklarıda binlerce video paylaşmış olabilir 🙂 Yani rakipleriniz çok.Bu rakiplerinizi geçmek için çok az kişinin bildiği bazı taktikler var.Bunu kimse sizinle paylaşmak istemez.Hem neden paylaşsın ki? İşte buradada devreye Türkiye’nin ilk satış ortaklık ağının kurucusu olan Musa Erdoğmuş’un çıkardığı ParaTube Sistemi devreye giriyor.Bu eğitim seti ile tüm rakiplerinizi kısa sürede geçerek videolarınızın hitini tahmin ettiğinizden fazla artırabilirsiniz.

Ayrıca şunuda eklemek istiyorum Google Youtube’yi satın aldıktan sonra google arama motoru youtubede yayınlanan videolara çok önem veriyor.Google aradıgınız hemen hemen her kelime için ilk sayfada kesinlikle bir youtube videosuna yer verir.

örnek;

Bu ürün bizzat benimde satış ortağı olduğum Clickbank ürünü ve çok popüler ürünlerden biri.Google 472.000 sonuç arasında ilk sayfa 2. sırada bir videoya yer vermiş.Düşünün bu video size ait olsa ve video vasıtasıyla hair loss protocol ürününe ziyaretcileri yönlendirdiğinizi??? Ortaya çıkacak net kazancı tahmin bile etmeyin 🙂 Ayrıca youtube para kazanma ayarlarınızda açık olsa her tıklamadan alacağınız paralar ile bir taşla iki kuş vurmuş olursunuz.

paratube sistemi artıları

 

Satış ortaklığı yapmayanlar içinde bir örnek vermek istiyorum “Charlie Bit My Finger”  videosunda abisinin parmağını ısıran bebeğin videosunu Youtube ye koyan aile 500.000$ para kazandığını biliyor muydunuz.Bunun gibi bir çok örnek var ve sizde bu örneklerden biri olabilirsiniz.Herkese bol kazançlar diliyorum.

ParaTube Sistemi çok rağbet gördüğü için yakın zamanda fiyatı da artacak.Kampanyalı fiyatına ulaşmak için tıklayınız>>>

 

 

 

About admin

Check Also

web sitesi kurmak | web sitesi ile satış ortaklığı yapmak | paratube sistemi

İnternetten Para Kazanmak İçin WebSite Şart mı?

İnternetten Para Kazanmak İçin Web site Yada Blog Sahibi Olmak Şart mı ? Tabiki hayır. ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir