Para Tube Sistemi nedir?

Para Tube Sistemi Nedir?

paratube sistemi resmi sitesi

Ülkemizde satış ortakları ve ürün sahiplerini bir araya getiren ilk affliate programıdır Para Tube Sistemi!!!Bu sistem Musa Erdoğmuş(X Ticaret sitesikurucusu) tarafından geliştirilmiş eğitim setidir. Para Tube eğitim seti temel amacı ;İnternet üzerinden para kazanmanın doğru metotlarla ne kadar kolay ve hızlı olduğunu  öğretmektir.Google ve Youtube’u kullanarak doğru taktik ve optimizasyon sayesinde satış ortaklığından en verimli şekilde para kazanmayı da size anlaşılır ve kolay bir şekilde öğretiyor.

İşleyişi;

paratube sistemi nedir? | para tube sistemi

Para Tube Sisteminin maksadı Youtube’a yüklenen videoların özgün hale getirilip kısa sürede uygun anahtar kelimede videoyu ilk sayfaya çıkartmaktır.Bu süre 1 kaç hafta yada ay değil ve hatta bir kaç gün bile değil sadece 20 dakkada gibi kısa sürede ilk sayfaya çıkarmaktadır.Affiliate işi ile uzun zamandır uğraşan ve bu uğraşını site yaparak uygulayan kişiler bu ürünün ne kadar güzel bir nimet olduğunu çoktan anlamış ve ürüne hemen sahip olmuşlardır.Çünkü bir siteyi ilk sayfaya çıkarmanın ne kadar zor ve uzun zaman aldığını bilirler.

Bu işe yeni başlayanlar için daha açık bir anlatımda bulunayım.Google Dünyanın en çok kullanılan arama motorudur.Herkesin bildiği gibi akla takılan yada merak edilen yada ne biliyim incelemek istenilen her şey google’da aranır.Bunların içince tabiki satış ortaklığı yapanların ürünlerinide insanlar googlede aratıyor.Düşünün aylık 10.000 – 15.000 araması olan bir ürünün videosunu 20 dk içinde ilk sıraya çıkardığınızı?Ayrıca bu video vasıtasıyla satış ortağı olduğunuz ürüne videoyu izleyen ziyaretçileri yönlendirdiğinizi ? Bunun gibi bir kaç ürünün videosunu daha aynı metotlarla ilk sıralara çıkardığınızı..?

SONUÇ OLARAK YÜZLERCE BİNLERCE ZİYARETÇİ SAYESİNDE SİZİN ALDIĞINIZ KOMİSYONLARI DÜŞÜNÜN….

Para Tube Sistemi affiliate işinde dönüm noktası olmayı hak eden bir ürün.Musa Erdoğmuş gene inanılmaz bir ürünle satış ortaklığı yapanları fazlasıyla mutlu etmiştir.

NOT:Google arama motoru videoları çok sever. Bilindiği gibi Google , Youtube sitesini bir kaç yıl önce satın aldı.Bu yüzden Google Youtube videolarına önem vermektedir.Bizler bu sistemi kullanabilirsek bir sürü ziyaretciye ulaşır ve para kazanmamızı kolaylaştırıp satışlarımızı artırabiliriz. İşte burada Para Tube Sistemi ‘nin yardımına ihtiyaç duyarız…

<<<Para Tube Sistemini Resmi Sitesinde İncelemek İçin Tıklayınız>>>

paratube sistemi indir

Para Tube Sistemi Bize Ne Öğretecek?

Para Tube Eğitim setinde X ticaret kurucusu Musa Erdoğmuş un anlattığı eğitim videoları yer almaktadır.

İlk Olarak;

1-İnternetten nasıl para kazanabileceğinizi ,para kazandıran ürünleri nereden ve nasıl temin edeceğimizden bahsetmektedir.

2-Satış Ortaklığı (Affiliate Marketing) ile üzerinden para kazanacağınız ürünleri tanıtmayı ve bu ürünlerden nasıl komisyon kazanacağınızı anlatır.

3-Dahası belirlediğiniz ürünleri tanıtacağınız videoları nasıl bulacağınızı ve bu videoları kolay bir şekilde convert edip(değiştirip) kendinize göre nasıl ayarlayacağınızı geniş ve ayrıntılı bir şekilde bahseder.

4-Kendi ürünlerinizin reklamını yapıp satış yapıyorsanız da yine çok kitleye ulaşmak için aynı şekilde bu sistemi kullanabilirsiniz.

Sonraki süreçte ;

1-Videolarınızı kolayca convert ettikten sonra ki süreçte en önemli bölüm olan kısım derlediğiniz videolar titizlikle nasıl ince ayar vereceğinizi öğreneceksiniz.Bu ayarlar piyasada çok bilinmez.Sizler bu ayarları öğrenerek videolarınızın daha fazla aranmasını sağlayacaksınız.

2-Google ve Youtube sizin videonuzu daha fazla sevecektir.Bu durum yüzünüzü güldürüp cebinize katkıda bulunacak ve sizi zirveye çıkaracaktır.
3-Tabiki bu ayarları bilmekle bitmiyor herşey videoları Youtube ‘a yükleme sırasında dikkat edilmesi gerekenleride Para Tube Eğitim Sisteminde bulacaksınız..

4-Ve yine yeni bilgiler kazanmış olup kolay kelimelerle bir saatten daha az sürede amacınıza ulaşmış olacaksınız.

5-Bir diger bölümde rekabeti artıracak orta ve yüksek seviyeli kelimeleri ve özel linklemeyi de öğreneceksiniz.Bu duruma Video Güçlendirme İşlemleri denir.
En son öğrenmeniz gereken ise hazırlamış olduğunuz videolarınızı izleyip daha da performansımı nasıl artırabilirim düşüncesiyle yapacaklarınız kalıyor.

Paratube Sistemi Artıları;

1-Hemen hemen tüm eğitim setlerinde sadece pdf den oluşan bir öğretim şekli vardır.Bu kullanıcıları hem yorar hemde öğrenimini zorlaştırır.Fakat ParaTube Sistemi tüm derslerini videolu ve herkesin anlayacağı şekilde öğretmektedir.

2-Satış ortağı olan herkes ürünlerini tanıtmak için Google Adwords’e yığınla para vererek ürünlerini tanıtırken sizin öyle bir derdiniz olmayacak.Para harcamadan istediğiniz kadar ürünlerinizin reklamını yapabileceksiniz.

3-Bazı ürünler için satış ortakları yüzlerce binlerce site yaparak ürün tanıtımı yapıyorlar.Bu rakiplerinizi geçmek normalde çok zordur.Ama Para Tube Sistemi ile binlerce rakibinizi 1 saatten kısa sürede geçeceksiniz 🙂

4-Yıllarınızı verseniz bile deneme yanılma yoluyla öğrenemeyeceğiniz stratejileri size tek eğitim setinde sunuyor olması.

5-Bu eğitim seti sadece affiliate işi ile uğraşanlara değil Youtube’tan para kazanmak isteyenlere de aradığı tüm özel taktikleri sunmaktadır.

Sonuç olarak şöyle diyebilirim ki;

İnternetten para kazanmak isteyen herkesin yani ürün sahibi olsun yada satış ortaklığı yapanlar olsun kısacası PARA TUBE eğitim sistemi herkesin bilmesi gereken yöntemleri bize sunan bir eğitim setidir.Bu eğitim setinde e- kitap yöntemi değilde direk uygulamalı video anlatımları yer almaktadır.Böylece Para kazanmanın daha kolay yoldan bizlere uygulama sunarak öğreteceği sistemle karşılaşmaktayız.Bu uygulama kolay anlaşılır bilgilerden oluşmaktadır.Şunu da tüm içtenliğimle yazıya dökmek isterim ki; bende sizler gibi para kazanmak için araştırma yaparken Para Tube Sistemi ile tanıştım.Ve şuan oldukça başarılı olduğumu söyleyebilirim.Gerçekten Para Tube Sisteminin içinde İnternetten para kazanmak isteyen herkesin faydalanması gereken ince detaylar yer almaktadır.

 

About admin

Check Also

web sitesi kurmak | web sitesi ile satış ortaklığı yapmak | paratube sistemi

İnternetten Para Kazanmak İçin WebSite Şart mı?

İnternetten Para Kazanmak İçin Web site Yada Blog Sahibi Olmak Şart mı ? Tabiki hayır. ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir