Neden Satış Ortaklığını Seçmeliyim?

İnternetten Para Kazanmak İçin Neden Satış Ortaklığı?

NEDEN SATIŞ ORTAKLIĞI
Bu yazının gerçekten sizin için çok önemli olduğunu biliyorum. Neden olarak da şunu söyleyebilirim ; internetten para kazanmak isteyen herkesin hayalleri büyük oluyor ve kolay yoldan para kazanmak istiyor. Kişi , önüne çıkan her fırsata kendini kaptırıyor.Seçenekler çok ama hangi kazanç sistemi sizi başarıya götürür, hangi kazanç sistemi de sizin zamanınızı çalmaya yöneliktir bunları bilemek gerekir.

Bende bu işe başlamadan önce denemediğim metot kalmadı.Çok param gitti haliyle çokta zamanımı çaldılar.İnternetten para kazanacağıma inanıyordum çok azimle başladım bu işe.Affiliate dahil olmak üzere tıkla kazani mail oku kazan, anket doldur kazan gibi tüm para kazanma yöntemlerini inceledim.Bana en kolay gelen tabikide anket doldur, tıkla kazan vs. oldu.Hemen işe koyuldum tüm firmalara kayıt oldum ve kayıt olur olmaz bana mail geldi bir kaç dolarlık anketler vs.vs..Onları doldurdum ve sürekli beni bekleyen maillerin olduğunu düşündüm çok kazanacağım diye hayaller kurmaya başladım.Ama gel görelim ilk kayıttan sonra günlerce hatta haftalarca mail gelmedi.Sonra video izle kazan sitelerine başvurdum oradada durum aynı oldu.Tüm tanıtım sitelerinden her gün onlarca mailgelecek ve her mailden 5$ ile 20$ dolar arasında kazancım olacağı söylendi.Hepsinin düzmece olduğunu bizzat uygulayarak gördüm!!! Bundan daha kötüsü bu süreç benim bir buçuk ayımı çaldı.Tüm ümidimi kırdı ve internetten para kazanılacağına inanmamaya başladım.Ama kafaya koymuştum bir kere gene kendimce araştırmalar yaptım.Mail oku kazan gibi para kazanma yolları yani bu tür kazanç sistemlerinin , palavra olduğunu bloglardan öğrendim.Benim gibi mağdur olan yüzlerce insanın olduğunu gördüm.Bu yazımı okuyanların da bu yola düşmesini istemediğim için sizlerle paylaşıyorum benim zamanım çalındı sizinki çalınmasın istedim.

Daha sonra tamamen Satış Ortaklığına ( Affiliate ) yöneldim.Satış Ortaklığı çok ama çok araştırdım ve bu sistemi çözdükten sonra bana çok mantıklı geldi.Kendime ait bir site yada blog kurarak ürün tanıtmaya başladım.Bu durum bende şunu çağrıştırdı; Kendi marketimde beğenip aldığım ürünlerimi pazarlıyorum bi nebi pazarlama müdürü gibi oluyorum.Tabi bu göreceli.Bu yazımı okuyan herkesin doğru yolda olduğunu tüm içtenliğimle belirtmek isterim…Dünyada da bu durum aynı online kazanç olarak en çok uygulanan sistem Satış Ortaklığıdır ve en çok kazandıran sistemde Satış Ortaklığıdır.İlk kazancımı aldıktan sonra devamının geleceğinide biliyordum ve öylede oldu..Bu nedenle para kazanma ile ilgilenen arkadaşlar hepinizin satış ortaklığına yönelmesini öneriyorum.Tabi bu işi diğer yazılarımda da bahsettiğim gibi deneme yanılma yoluyla öğrendim ve başarıya ulaşmak için biraz çaba harcadım işi en dogru bilenlerden öğrenmeye çalıştım.

Satış Ortaklığını bu işe yıllarını verenlerden öğrenmek en dogru olanıdır..Çünkü bu insanlar bizim yerimizede deneme yanılma yoluyla doğru yöntemi bulup bizlerle paylaşmışlardır.Ben bu görüşün tamamiyle arkasında durmaktayım.Fakat şunuda belirtmek isterim ki para kazanacağım diye her önünüze gelen eğitim setini almamalısınız.Öyle setlergördüm ki sadece paranızı alıyor size hiç birşey vermiyor.Çünkü her eğitim seti sizi kesin kazanca götürecek yöntemlerden bahsetmez eksiklerle doludur. Bu tür egitim seti satanların tek amacı sadece ürünlerini satıp ve para kazanabilmektirBu durumdan ötürü sizlere tavsiyem isim yapmış, güven kazanmış kişilerin ürünlerini tavsiye ederim.Musa Erdoğmuş da bunlardan biri.

Kendi mağduriyetimi ve ardından doğru yöntemi bulduktan sonra gelen başarımı sizinle paylaşmak istedim.Umarım sizler için yararlı bir yazı olmuştur. Herkese bol kazançlar …
Doğru seçimler sizi başarıya götürür!

About admin

Check Also

web sitesi kurmak | web sitesi ile satış ortaklığı yapmak | paratube sistemi

İnternetten Para Kazanmak İçin WebSite Şart mı?

İnternetten Para Kazanmak İçin Web site Yada Blog Sahibi Olmak Şart mı ? Tabiki hayır. ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir